.

.

НОВИ Сина Боја 12OZ(5X20MM) Гума Mallet Чекан Со Челична Рачка, Мртвите Удар Гумен Чекан, Тубуларна Рачка Гумени Mallet

НОВИ Сина Боја 12OZ(5X20MM) Гума Mallet Чекан Со Челична Рачка, Мртвите Удар Гумен Чекан, Тубуларна Рачка Гумени Mallet

DEN 853.00 DEN 1066.56

Количина на стоки
Достапно на барање


2014 година НОВИ Сина Боја 12 OZ(5 X20 MM) Гума Mallet Чекан Со Челична Рачка, Мртвите Удар Гумен Чекан, Тубуларна Рачка Гумени Mallet
Feature1 : Посебни Индустриски СДР Гума,Влијание-Отпорни, Пропадна-Отпорни, Масло Отпорни на
Feature2 : Chorme Плоча Цевка На Справи, Не Се Скрши Рака Да Не Болка
Feature3 : Корисна Пластична Рачка Покрие Со Pinholes
Нормално 10-20 Дена За Испорака По Пошта Воздух Mail, Ве Молиме Имајте Во Предвид.
Сите други чекани, клешти, spanners се достапни, ве Молиме да ја посетите мојата продавница и контактирајте со нас слободно
Повеќе similars и други хардвер&алатка, ве молиме да ја посетите мојата продавница
И Секој H-Квалитет Домаќинство&Отворено, ве Молиме посетете ја
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Чекан Материјал:
Гума
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
HQRH
Примена:
Гумен Чекан, Инсталирајте Чекан
Чекан Тип:
Гума Mallet Чекан Со Челични Цевки
Тип:
Тубуларна Рачка Гумени Mallet
Материјал:
Квалитет на СДР Гума Со Хром Плоча се Справи со
Димензии:
12OZ 16OZ 24OZ
Употреба:
Кат Изградба Инсталирате Чекан
feature1:
Посебни Индустриски СДР Гума,Влијание/Пропадна/Масло Отпорни на
feature2:
Chorme Плоча Цевка На Справи, Не Се Скрши Рака Да Не Болка
Feature3:
Корисна Пластична Рачка Покрие Со Pinholes

Избор на купувачи