.

.

Луксузен Бренд ПЕШАДИЈА Златни Часовници Мажите Голема Dial Кварцен Дигитален LED Гума Часовник Спортски Армија Воено Часовници Relogio Masculino

Луксузен Бренд ПЕШАДИЈА Златни Часовници Мажите Голема Dial Кварцен Дигитален LED Гума Часовник Спортски Армија Воено Часовници Relogio Masculino

DEN 2303.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Функција : Аларм, stopwatch (Стоперка), Датум и Ден Екранот, Светлина Движење (Калибар) : Двојна Прецизност Јапонски Кварц Големина на случај дијаметар (mm) : 50 Дебелина на случај (mm) : 17 Случај материјал : Нерѓосувачки челик Случај назад : Автентичен ласерски врежано Логото Круна : Push/Pull круна со уред за заштита Кристал/Стакло материјал : Анти-Нула стакло Рака/Нараквица материјал : Гума Големина на бендот повлечи (mm) : 26 Големина на бендот (mm) : 180-240 Водоотпорен Длабочина : 30 M ( Не за Туш,Пливање и Нуркање )

Повеќе детали

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Светлечки,Повеќе Време Зона,Недела Екранот,Хронограф,Светлечки Раце,Постојана Календар,Авто Датум,LED дисплеј
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Број На Модел На:
ВО 050-ГД-Р
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц,Двоен Дисплеј
Стил:
Спорт
Бренд Име:
ПЕШАДИЈАТА
Бендот Должина:
24cm
Бендот Материјал Тип:
Гума
Случај Обликот:
Круг
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
17mm
Dial Дијаметар:
50mm
Бендот Ширина:
26mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Место на Потекло:
Хонг Конг
is_customized:
Yes
Спорт Тип:
Трчање, Пешачење, Отворено Спорт
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогно-Дигитални
Пол:
Мажи
relojes hombre 2018:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
Horloges Mannen:
Relogio Masculino
мажите се види:
montre homme
машки часовници зглоб:
види машки

Избор на купувачи