.

.

Дувачкиот 5/8 OD x 3/4 Машки NPT 45 Степен Одблесокот 90 степени Лактот Цевка Фитинзи

Дувачкиот 5/8 OD x 3/4 Машки NPT 45 Степен Одблесокот 90 степени Лактот Цевка Фитинзи

DEN 1127.52

Количина на стоки
Достапно на барање


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)
Дувачкиот 5/8" OD x 3/4" Машки NPT 45 Степен Одблесокот 90 степени Лактот Цевка Фитинзи
- Materies : Месинг. - Нето Тежина : 111g/pc. - Тип : 90 Степени Одблесокот Машки Лактот. - Цевка Големина : 5/8" OD. - Тема : 3/4" Машки NPT. - Трајни и висок стандард месинг машки лактот. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.
5pcs Машки Лактите на вашиот избор. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.
Белешки : Ако не rece сум го објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас
прво.

Повеќе детали

боја:
Пакет на 5pcs
Техника:
Кован
Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
HF491012
Тип:
Лактите
врска:
Машки
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг

Избор на купувачи