.

.

CARBURETOR GY6 50CC АТВ МОПЕД СКУТЕР Qingqi Vento ХИДРАТИ SUNL ROKETA JCL

CARBURETOR GY6 50CC АТВ МОПЕД СКУТЕР Qingqi Vento ХИДРАТИ SUNL ROKETA JCL

DEN 817.00 DEN 888.00

Количина на стоки
Достапно на барање

CARBURETOR GY6 50 CC АТВ МОПЕД СКУТЕР Qingqi Vento ХИДРАТИ SUNL ROKETA JCL
Добредојдовте на нашата продавница ! Ние и ветуваме ќе среќен шопинг искуство тука ! Топ Кина Производителот Одличен Квалитет На Производот Конкурентна Цена Клиент Задоволување По Продажба На Услуги
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
CARBURETOR GY6 50 CC АТВ МОПЕД СКУТЕР
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : 100% Сосема Нов
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Лесно да се Инсталира
Без инсталирате инструкции
Материјал : Тешки Алуминиум
Карактеристики : :
Внатрешен Дијаметар (доза) : 19mm
Надворешниот Дијаметар (филтер за воздух планината) : 38mm
Електрични Задави (plug стил) : 2-pin, машки Педалот за гас Пумпа
FITMENT :
Gator 50, Roketa, SUNL, JCL, Qingqi QM50 QT-6 V, Vento,
Разни овие вложувања е утврдена прави/модели, Резервоар, шумски пожар, Шеф,
Qingqi QM50 QT-4 G, Baja SC50, Baja SC50-P,Panterra Ретро 50cc,
Panterra Слобода 50cc, CFMoto,Schwinn Лагуна 50,
Schwinn Надеж 50, Kymco, Baotian BT50 QT-11 ,
Panterra Фузија 50cc,X-Екстремитети, Lifan, Verucci, Qingqi
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
1 X 50 CC CARBURETOR ЗАБЕЛЕШКА : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.

Повеќе детали

Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Carburetor
Име На Модел:
XF-1901 ГОДИНА, XF-1901-US
Специјални Функции:
Carburetor
Објектот Ширина:
0inch

Избор на купувачи