.

.

Carburetor Хидрати За Јамаха Raptor 350 YFM350 YFM 350 2004-2008 2005 2006 2007

Carburetor Хидрати За Јамаха Raptor 350 YFM350 YFM 350 2004-2008 2005 2006 2007

DEN 3029.00 DEN 3292.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Carburetor Хидрати За Јамаха Raptor 350 YFM350 YFM 350 2004-2008 2005 2006 2007
Добредојдовте на нашата продавница ! Ние и ветуваме ќе среќен шопинг искуство тука ! Топ Кина Производителот Одличен Квалитет На Производот Конкурентна Цена Клиент Задоволување По Продажба На Услуги
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Carburetor За Јамаха Raptor 350 YFM350 YFM 350 2004-2008 2005 2006 2007 Хидрати Нови
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : 100% Сосема Нов
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Лесно да се Инсталира
Без инсталирате инструкции
Материјал : Цинк легура
FITMENT :
За Јамаха Raptor 350 YFM350 2004-2008
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
1 x Carburetor
1 x Гас База Покрие
1 x Гас База Гумена Заптивка
1 x Гас Кабел Клип
3 x База Покрие со Завртки
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.

Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо.

Повеќе детали

Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Carburetor
Специјални Функции:
Carburetor
Материјал Тип:
Цинк Легура
Име На Модел:
XF-1906 ГОДИНА, XF-1906-US
Објектот Ширина:
0inch

Избор на купувачи