.

.

Готски Флорални Везени Секси Корсет Overbust Кавга Трим Викторија Bustier Corpete e Corseletes Espartilhos

Готски Флорални Везени Секси Корсет Overbust Кавга Трим Викторија Bustier Corpete e Corseletes Espartilhos

DEN 794.00 DEN 892.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Топла Продажба
Опис
Моден жените overbust корсет врвот со црн сатен pleated трим, душо линија, флорални везени,
пред метал busk затворање, отворени врати со прилагодливи црисс крстот алкохол и изгледа прекрасно за секоја прилика! Во потрага неверојатно како надворешен носи корсет врвот, како и! Доаѓа со G-стринг. c
Пакетот Вклучува : Корсет + Т-назад corselet, корсети, корсети и bustiers, корсети жените, готски корсет, bustier, bustier сечење на врвот, половината обука корсети, corpete, Функција
Пластични Коски Број на Bonings : Пред 10 Челик Busk Затворање Чипка назад with10 grommets Лента Алкохол Pleated Трим Не Suspender Циклуси Боја : Црна, Зелена, Розова, Бела, Виолетова, Црвена, Беж, Црвена Должина : 15 1/2"(Големина M) Ткаенини Опис : Сатен Полиестер Бистата линија : Блага Душо Доаѓа со појавување на г-string Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL
Големина На Табелата
Слика Шоу
corselet,
Услови за користење на услугите
Превозот Метод Ние брод на светот и партнер со големи меѓународни превозот компании како што се DHL, UPS-от, Fed Ex, и..ект. Ние обезбедуваме бесплатен превозот со воздухопловната.
Ние нудиме следниве превозот методи на светско ниво :
1. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - од 14 до 30 дена испорака од воздухопловната (Потпис е потребно)
2. НАМАЛЕНА ПРЕВОЗОТ - од 3 до 10 дена забрзана испорака со DHL/Федекс/UPS-от за цел
Политика на враќање Повеќето предмети купени од нашата веб страница може да се разменуваат и да се вратат во рок од 14 дена од добивањето на својата цел.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Полиестер,Spandex
Материјал Состав:
Жакард
Број На Модел На:
2805
Боја на располагање:
Зелена, Црна, Розова, Бела, Црвена, Беж, Виолетова
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL
Бистата Линија:
Overbust, Благи Душо
Скелетот:
Пластични Коски
Снабдување Тип:
во парк
Стил:
викторија
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Функција:
Overbust, Pleated трим, boning, телото shaper
Бесплатен Превозот Метод:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Возрасна Група:
Возрасни лица

Избор на купувачи