.

.

Overbust Кавга Трим Boning Готски Корсет Фустан Флорални Везени Корсет Туту Здолниште Бурлеска Тимови Лолита Фустани

Overbust Кавга Трим Boning Готски Корсет Фустан Флорални Везени Корсет Туту Здолниште Бурлеска Тимови Лолита Фустани

DEN 1237.00 DEN 1389.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис
Моден жените overbust корсет врвот со црн сатен pleated трим, душо линија, флорални везени,
пред метал busk затворање, отворени врати со прилагодливи црисс крстот алкохол и изгледа прекрасно за секоја прилика! Во потрага неверојатно како надворешен носи корсет врвот, како и! Доаѓа со G-стринг и здолниште. c
Пакетот Вклучува : Корсет + Т-назад + Здолниште corselet, корсети, корсети и bustiers, корсети жените, готски корсет, bustier, bustier сечење на врвот, половината обука корсети, corpete, Слика Шоу
corselet, корсети, корсети и bustiers, корсети жените, готски корсет, bustier, bustier сечење на врвот, половината обука корсети, corpete,
Функција на доградба на Акрилни Коски Број на Bonings : Пред 10 Челик Busk Затворање Чипка назад with10 grommets Лента Алкохол Pleated Трим Не Suspender Циклуси Боја : Црвена, Виолетова Должина : 15 1/2"(Големина M) Ткаенини Опис : Сатен Полиестер Бистата линија : Блага Душо Доаѓа со појавување на г-string Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL
Слични Производи
Секси Флорални Фантазија Underbust Бурлеска Корсет Фустан Целосна Back Чипка-Up Bustier со Здолниште Поставите US$ 32.59 /парче
Секси Бурлеска Корсет Фустан Кавга Pleated Трим Сатен Overbust Bustier Со Мини Здолниште Поставите US$ 25.95 /парче
Секси Црвени Усни Чипка Намали Overbust Корсет Bustier се Облекуваат Жените Shaper со Здолниште долна Облека US$ 28.59 /парче
Чипка Намали Underwire Чаши Корсет се Облекуваат Секси Жени Corpete Shaper Со Здолниште долна Облека US$ 28.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Жакард
Број На Модел На:
2805
Боја на располагање:
Црвена/Црна, Виолетова/Црна
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL
Бистата Линија:
Overbust, Благи Душо
Скелетот:
Пластични Коски
Снабдување Тип:
во парк
Стил:
корсет фустан
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Функција:
Overbust, Pleated трим, Boning корсет со здолниште
Бесплатен Превозот Метод:
кина пост воздух mail
Возрасна Група:
Возрасни лица

Избор на купувачи