.

.

Сатенски Бурлеска Булчински Корсет со Туту Здолниште Чипка Намали Готски Corpete Фустан

Сатенски Бурлеска Булчински Корсет со Туту Здолниште Чипка Намали Готски Corpete Фустан

DEN 1099.00 DEN 1391.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис
Сатенски Бурлеска Булчински Корсет со Туту Здолниште Чипка Намали Готски Corpete Фустан
Бурлеска корсет карактеристики редовите на газа чипка кавга трим, врвот и на дното и сатен лакови, од страна на кука и око затворање, чипка-up назад за cinching. Во потрага неверојатно како надворешен носи корсет врвот, како и! Доаѓа со G-string ! c
Пакетот Вклучува : Корсет + Т-назад +Здолниште corselet, корсети, корсети и bustiers, корсети жените, готски корсет, bustier, bustier сечење на врвот, половината обука корсети, corpete, Слика Шоу
corselet, корсети, корсети и bustiers, корсети жените, готски корсет, bustier, bustier сечење на врвот, половината обука корсети, corpete,
Функција на доградба на Акрилни Коски Број на Bonings : 10 Големина Патент Затворање Чипка назад со 10 grommets Лента Алкохол Чипка Намали Не Suspender Циклуси Боја : Розова, Црвена, Црна, Бела Должина : 15 "(Големина M) Ткаенини Опис : Сатен Полиестер Бистата линија : Блага Душо Доаѓа со појавување на г-string Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL Големина на Табелата
Услови за користење на услугите
Превозот Метод Ние брод на светот и партнер со големи меѓународни превозот компании како што се DHL, UPS-от, Fed Ex, и..ект. Ние обезбедуваме бесплатен превозот со воздухопловната.
Ние нудиме следниве превозот методи на светско ниво :
1. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - од 14 до 30 дена испорака од воздухопловната (Потпис е потребно)
2. НАМАЛЕНА ПРЕВОЗОТ - од 3 до 10 дена забрзана испорака со DHL/Федекс/UPS-от за цел
Политика на враќање Повеќето предмети купени од нашата веб страница може да се разменуваат и да се вратат во рок од 14 дена од добивањето на својата цел.

Повеќе детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Полиестер,Spandex
Материјал Состав:
Сатенски
Број На Модел На:
2685
Боја на располагање:
Бела, Црна, Црвена
Големина на располагање:
S,M,L,XL,XXL
Бистата Линија:
Overbust, Благи Душо
Шаблон Тип:
Флорални
Снабдување Тип:
во парк
Стил:
Телото Shaper
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Функција:
Overbust, Чипка намали, Underwire Првенство, Корсет фустан
Бесплатен Превозот Метод:
кина пост воздух mail
Возрасна Група:
Возрасни лица

Избор на купувачи