.

.

2017 Трендовски Гроздобер Панк Черепот Рака Brooch Pin Двојно Дели Синџир Кошула Брошеви Јака Игли За Жени

2017 Трендовски Гроздобер Панк Черепот Рака Brooch Pin Двојно Дели Синџир Кошула Брошеви Јака Игли За Жени

DEN 52.00 DEN 64.80

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Метална боја:
Светло Жолто Злато Во Боја, Бронза
Број На Модел На:
XZ044
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Скелетот
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Пакување:
OPP Вреќа, Картон
боја:
како Слика
превозот:
Бесплатен превозот,>$7 со следење на број
Методи На Продажба:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping

Избор на купувачи