.

.

4.9 Големи Големи Прилично Цвет Pendant Brooch Иглички Свадба Накит W/ Виолетова Капка Кристал Кристали 4045

4.9 Големи Големи Прилично Цвет Pendant Brooch Иглички Свадба Накит W/ Виолетова Капка Кристал Кристали 4045

DEN 683.00 DEN 910.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Објектот Голем Пад кристал Brooch,pin Материјали Легури,Кристали Метал Platinum Позлатен Виолетова Боја ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Мерки 4.9"×3.7" 12.5 cm X9.5 cm Состојба Сосема Нова Белешка
. Дојде со подарок кутија.Големо не вклучуваат подарок кутија.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
8804045
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
Невестата Се Зборува

Избор на купувачи