.

.

Брод Мотор 66M-11181-00 Цилиндар на Главата Заптивка за Јамаха 4-мозочен Удар F15 Outboard Мотор

Брод Мотор 66M-11181-00 Цилиндар на Главата Заптивка за Јамаха 4-мозочен Удар F15 Outboard Мотор

DEN 802.00 DEN 1002.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Брод Мотор 66 M - 11181 - 00 Цилиндар на Главата Заптивка за Јамаха 4-мозочен Удар F15 Outboard Мотор
Замена :
Оваа Цилиндар на Главата Заптивка заменува Јамаха 66 M-11181-00 ЗАПТИВКА, ЦИЛИНДАР ГЛАВА 1
Спецификација :
Одговара на ОЕМ Број : 66 M-11181-00
Мотор : 4-мозочен удар F15
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
Оваа 66 M-11181-00 ЗАПТИВКА, ЦИЛИНДАР ГЛАВА 1 ги замени овие Јамаха F15 модели и компоненти :
1998 F15 ELHW F15 ESHW F15 MLHW F15 MSHW
1999 F15 ELHX F15 ESHX F15 MLHX F15 MSHX
2000 F15 ELHY F15 ESHY F15 MLHY F15 MSHY
2001 F15 ELHZ F15 ESHZ F15 MLHZ F15 MSHZ F15 PLHZ F15 PLRZ
2002 F15 ELHA F15 ESHA F15 MLHA F15 MSHA F15 PLHA F15 PLRA
2003 F15 ELHB F15 ESHB F15 MLHB F15 MSHB F15 PLHB F15 PLRB
2004 F15 ELHC F15 ESHC F15 MLHC F15 MSHC F15 PLHC F15 PLRC
Ве молиме проверете ги НЕМА.5 на подолу делови дијаграм :
Сите резервни делови се нови и достапни во парк!
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување!
За било истрага или трговија на големо бизнис, PLS, се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
Со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји, околу 30-45 дена во Италија.

Повеќе детали

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
моторот:
4 мозочен Удар
Вид На Гориво:
Бензин
Моторот Позиција:
Outboard

Избор на купувачи