.

.

Ангажирани Индикатор Болт се Празни/Ангажирани Бања WC Јавниот Тоалет Тоалет Приватност Партиција Заклучување на Вратата Latch

Ангажирани Индикатор Болт се Празни/Ангажирани Бања WC Јавниот Тоалет Тоалет Приватност Партиција Заклучување на Вратата Latch

DEN 498.00 DEN 711.84

Количина на стоки
Достапно на барање


HG0013582
Спецификација :
Бренд нови
Крај : Полиран Хром
Големина : како се Покаже слика
Пакет тежина (прибл.) : 244g
Пакет големина (прибл.) : 10.5x8.5x3.6cm
Тешки
Мазна непроблематична операција.
Заврши со 40мм x 17mm Задржи & Fixings
Идеален за Тоалети/Туш cubicles & Бањи
Eclipse Индикатор Гром Тоалет тоалет се Празни Ангажирани WC Објект Заклучување на Вратата
Празни ( Зелена ) / Ангажирани ( Црвено ) индикатор покажува дали собата е окупирана
Површинска монтажа со топ-преку одредување и можат да бидат опремени директно да просторија или рамна панел врата
Пакет Се Вклучени :
1x Индикатор Гром Заклучување (со завртки)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.

Повеќе детали

Заклучување На Вратата Употреба:
Внатрешни Работи Бравите
Големина:
Package size (approx.)
Број На Модел На:
Индикатор За Заклучување На Вратата
Бренд Име:
Mayitr
Заклучување Тип:
заклучување на вратата

Избор на купувачи