.

.

JC Автомобил-Стил, FRP Задните Усна Diffuser Спојлер За Бенц W207 AMG Браник

JC Автомобил-Стил, FRP Задните Усна Diffuser Спојлер За Бенц W207 AMG Браник

DEN 8917.00 DEN 9798.72

Количина на стоки
Достапно на барање


W207 JC Стил FRP Задниот Браник Усна Diffuser Спојлер За Бенц W207 AMG Браник
Fitment
Одговара за Бенц W207 AMG Браник
Фотографии
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.
2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не сте сигурни дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ни ги испратите на вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики) , имаме професионален технички инженер за да ја проверите fitment за вас.

Повеќе детали

Бренд Име:
JC SPORTLINE
Име На Модел:
JC-BE207001-1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
FRP
Специјални Функции:
Автомобил Стил Моделирање Трим
Објектот Тежина:
5kg
Тип На Објект:
Браници

Избор на купувачи