.

.

професионални костим Сумо Одговара

професионални костим Сумо Одговара

DEN 40800.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Име На Производ
Гумени сумо одговара
Точка БР.
TKSS
Бренд Име
Tunki Играчки
Големина
1.8 m сумо одговара за возрасни лица , или прилагодени
Материјал
Најдобри 0.55 mm дебелина,ја исполнува EN71, ASTM сертификација, УВ заштита.
Боја
Исто како слика или по барање
Прилагодено дизајн
На располагање
Пакување
картон
Сертификати
CE; УЛ; ГШ; EN71; ASTM; AS3533; БС EN14960; ISO9001
Додатоци
2 сумо костуми, ракавици, шлемови, душек
Рок На Плаќање
Ali Express
Времето За Производство
5-7 дена
Превозот
Од страна на Морето, Со авион или Од Експрес (DHL, UPS-от, FEDEX, итн.)
Предност
1.Супериорен Квалитет И Конкурентна Цена
2.Одличен Дизајн и Прекрасен изглед
3.Погодност на инсталација
4.Издржливи, атрактивни, разновиден, безбедно, водоотпорен и животната средина загрижени
Употреба
Настанот, Партија, Клуб, Перформанси, Забавен парк, Изнајмување бизнис, итн.

Повеќе детали

Материјал:
церада и памук
Топката Тежина:
13~14 Езерца (Машки)
Број На Модел На:
TKSS
is_customized:
Yes
Применливи Тежина:
60-64kg(13 кг)
Изведени Серија:
сумо одговара
Тип:
сумо одговара

Избор на купувачи