.

.

Мажите е чиста свила плетење гаќи половината боксер долна облека дише и удобно

Мажите е чиста свила плетење гаќи половината боксер долна облека дише и удобно

DEN 1920.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Изберете свила долна облека причина :
зелена : копринени сортата е многу важно, не користете било пестицидите да се јаде mulberry остава во рамките на одреден период на време, и не можат да бидат ставени низ соба или користење на комарец-отвратителен темјан, пестициди итн.
Топло време, луѓето сакаат да носат свила облека, свила фустан е елегантен и пријатен, мазна, влага пропустливост, удобно носење, елегантен, шик.
Свила содржи 18 видови на амино киселини корисни за човечкото тело кожата контакт, облека изработени од свила, може да го зголеми мобилен состојба, но исто така може да спречи стврднување на артериите, анти-стареењето функција, да им помогне на кожата да се одржува на површината на слузницата на нови supersedes стариот., може да се чува кожата влажна, мазна, се од голема помош за човечкото тело, здравје и убавина.
Свилата е еден вид на протеини, влакна, свила има антибактериски / кожа / Убавина / здравје / за спречување на стареење на кожата и брчки... И други ефекти! Долго носат свила облека на другите кожата влажна, тендер, мазна, од моите врсници да се појави неколку години помлади апсолутна! Свила облека за убавина на ММ од суштинско значење стока!!
големината е Л половината 62-116 cm XL половината големина е 66-120 cm, XXL половината големина е 70-124 cm детали за производот
Политика за испорака
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.

Повеќе детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
HS9202
стилот на долна облека:
едноставни и природни
Долги панталони:
Багажникот
функција на гаќи:
антибиотик
класификација на ткаенина:
свила материјал
Половината Тип:
Средината На Половината

Избор на купувачи