.

.

Машки свила Панталони средината на половината mulberry свила тригонометриски гаќи удобно дише антибиотик

Машки свила Панталони средината на половината mulberry свила тригонометриски гаќи удобно дише антибиотик

DEN 950.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте Во Мојата Продавница
Свила и здравје :
Уште од античките времиња, постојат "свила свила Кралицата" на добар углед. Во модерните времиња, луѓето се даде тоа "здрави влакна", "здравствена заштита влакна" laudatory име. Затоа, свила влакна здравје функција не е било влакна не може да се спореди, алтернатива. Свила содржи 18 видови на амино киселини потребни за човечкото тело, содржат амино киселини на човечка кожа со не многу разлика помеѓу. Тоа е човечко "втора кожа" на laudatory име. Да се носи свила облека, не само што може да ја спречи ултравиолетово зрачење, спречување на штетен гас инвазија, отпорност на штетни бактерии, но исто така може да го зголеми површината активност на клетки на кожата, промовирање на клетки од кожата на нови supersedes стариот. Во исто време, има добра улога дополнение на терапијата за некои кожни болести. Во прилог, бидејќи на посебни влага апсорпција и пропустливост, и да се регулира температурата на телото, кој се регулира улогата на вода.
Мора да се носат mulberry свила долна облека
На високо-одделение за мажи свила долна облека Удобно дише 100% mulberry свила плетење половината кратко
100% mulberry свила, две-соочуваат, трошоците-ефективна
Големина, L, XL, XXL, XXXL
Половината обемот, 64-100 cm, 68-110 cm, 70-120 cm, 72-130 cm детали за производот
Политика за испорака
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел.

Повеќе детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2136
Материјал:
Свила

Избор на купувачи