.

.

Бесплатен превозот, лето се прилагоди големи џеб кошула плус големина женски бонбони боја тенок chiffon о-вратот кошула

Бесплатен превозот, лето се прилагоди големи џеб кошула плус големина женски бонбони боја тенок chiffon о-вратот кошула

DEN 528.00

Количина на стоки
Достапно на барање


детали за производот
модерен секојдневен сите натпревар многоцветни кошула
што и да е бебе здолниште или панталони , фармерки
damsels 's mm брзо и о !
s - биста 92 облека долго пред - 65cm по 71cm ракав должина 59 37 рамо ширина
м - биста 96 облека долго пред - 66cm по 72cm ракав должина 60 39 рамо ширина
l - биста 100 облека долго пред - 67cm по 73cm ракав должина 61 40 рамо ширина
Хоризонтално мерење на Големина на 2-3cm нормални грешка опсег
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Повеќе детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Големина:
S, M, L

Избор на купувачи