.

.

BPA FREE 3HP Комерцијални blender,Автоматски тајмер, Модел: ТМ-800, Бела, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, ГАРАНЦИЈА БЕЗ. 1 КВАЛИТЕТ ВО СВЕТОТ

BPA FREE 3HP Комерцијални blender,Автоматски тајмер, Модел: ТМ-800, Бела, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, ГАРАНЦИЈА БЕЗ. 1 КВАЛИТЕТ ВО СВЕТОТ

DEN 13392.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Пијалак BLENDERсо BPA free тегла
МОДЕЛ
ТМ-800
БОЈА
Бела
НАПОН
220-240 V~ / 50-60 Hz CE модел или AC 100-130 V~/50-60 Hz УЛ модел
КАПАЦИТЕТ
2 L (68 МЛ) (2000 В. В.) (8.5 ПРВЕНСТВО)
ФУНКЦИИ
Со Електроника Програмер, HI/MED/НИСКА Брзина, Auot Тајмер 35sec, 60sec или 90 сек.
КАРАКТЕРИСТИКИ
Мулти функции
Влажни и суви апликации
Две во едно од не ' рѓосувачки челик сечење единица
3 HP високо ефикасен мотор
Дробење мраз во секунди
Премиум квалитет, Транспарентен, Практично Нераскинливо BPA free Eastman Tritan Сад Прецизност и технологија
ПАКЕТ
Пакување : 1pc/подарок кутија/34x24x28 CM, со Надворешниот Картон Заштита
Бруто Тежина : 5.5 килограми
РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ
Нема.
Точка Бр.
Опис
Слика
1
#756 RT
2 L САД (со BPA free Eastman Tritan Контејнер)
(ЦЕЛИОТ СЕТ СО СЕЧЕЊЕ ЕДИНИЦА, ДНОТО ПЛОЧА, КАПАК & КАПАК ВМЕТНЕТЕ)
2
#J1304
СЕЧЕЊЕ ЕДИНИЦА (ЦЕЛИОТ СЕТ)
(AGITATOR СОБРАНИЕТО-2 ВО 1 НОЖЕВИ)
3
#802
ВОЗИ ШТЕКЕР (ЦРНА ПЕЧУРКИ ГЛАВАТА)
4
#791
САД ПЕРНИЦА
(ЗВУК-НАМАЛУВАЊЕ НА ЦЕНТРИРАЊЕ РАМПА)

Повеќе детали

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Функција:
Овошје&Растителни,Пченка Сок,Други,Мешајќи,Чиста Мирис,Дробење Мраз,Сува Мелење,Млеко Се Тресат,Џем,Мешање,Јајце Мешање,Pottage,Овошен Сок,Mung Грав Паста,Грав Производ,Млеко Чај & Џем,Нежен Мирис,Пет Житарки,Ориз, Паста,Месо Mincing
сертификација:
АДС,RoHS,CB,CE,EMF,EMC,ГШ,УЛ
Сад Материјал:
TRITAN
Бренд Име:
jtc omniblend
Карактеристики:
Мраз Дробење,Мултифункционални,Турбо Режим,Mashing
Број на Парчиња:
1
Ротација го Оценувате(ВРТЕЖИ во минута):
35000
Сечилото Број:
1
Моќност (W):
1001-1200W
Кабелот Должина (m):
1.6
Број На Модел На:
ТМ-800
Топлина За Зачувување На Функција:
No
Стил:
Стои
Напон (V):
220-240V
Контроли Тип:
Touchpad
Капацитет (l):
1.8-2.1 L
Број на Брзина Settings:
7
Домување Материјал:
Пластични
Хеликоптер Материјал:
ABS+PC
Мешање Рака Материјал:
PP
боја:
Бела
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитет:
2L
Моторни:
3HP(=2238W)
Напон (V):
220-240V~ / 50-60Hz CE модел или AC 100-130V~/50-60Hz УЛ
Погоден за:
4-5 Луѓе

Избор на купувачи