.

.

Лофт Гроздобер Ретро Индустриски Lumiled Биро Светло Дрво чисто Стакло Бакар База Табела светилка Кафе Бар Клуб кафуле Сала, Продавница

Лофт Гроздобер Ретро Индустриски Lumiled Биро Светло Дрво чисто Стакло Бакар База Табела светилка Кафе Бар Клуб кафуле Сала, Продавница

DEN 2508.00 DEN 2640.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Инструкции
Материјал : Дрво. Стакло
Боја : (КАКО што е прикажано на сликата)
Прекинувач : Dimmer
Напон : 90-260 V
Извор на светлина : E27 X1 (не вклучувајќи сијалица)
Важи : Спална соба, Студија, бојадисана, мензата,Канцеларијата на десктоп. Бар.Кафуле итн

Повеќе детали

Тип На Објект:
Биро Светилки
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Дрво
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Стакло Камен
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Карактеристики:
Гроздобер
Е Светилки Вклучени:
No

Избор на купувачи