.

.

Допир 22 LED Мода Количка за Полнење Табела Switch Читање Светилка светлина IA008 Бесплатен Превозот

Допир 22 LED Мода Количка за Полнење Табела Switch Читање Светилка светлина IA008 Бесплатен Превозот

DEN 792.00 DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Производи опис :
Сосема нов i Phone 4 Дизајн Количка за Полнење Биро LED Светилка Мода и кул форма, лесно да се работи, заштеда на Енергија и заштита на животната средина Со 22 долг живот, висока осветленост, Отценети капацитет до највисоката точка на 1300m AH Компатибилен со 110 V и 220 V напон Абажур 360 даг прилагодливи LED Боја : Бела Укината големина : 13 cm x 7.5 cm x 6 см 1 x Преносни Свитлива Биро LED Светилка 1 x Полначот (НИ Plug/ЕУ Приклучок)(Pls оставете порака до нас .Кој plug дали ви треба.Ви благодариме)

Повеќе детали

Боја На Каросеријата:
Бела
боја:
Бела
Тип На Објект:
Биро Светилки
Бренд Име:
Jiawen
Извор На Енергија:
Батерија
Напон:
220V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Е dimmable:
Yes
Сенка Тип:
Shadeless
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
никел
Тело Материјал:
ABS
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Карактеристики:
led маса светилка
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Новина
Гаранција:
2

Избор на купувачи