.

.

CNTANG Гроздобер Beret За Мажи Лето Мода Рамен Шапка Чисто Стакло Капи Бренд Дизајнер Ретро Мажите Памук Капа Копчето Прилагодливи

CNTANG Гроздобер Beret За Мажи Лето Мода Рамен Шапка Чисто Стакло Капи Бренд Дизајнер Ретро Мажите Памук Капа Копчето Прилагодливи

DEN 288.00 DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Драги пријатели во странство, ви Благодариме за посетата на нашата CNTANG store, да имаат добар ден Нашите производи се директно од Кина фабрики. 100% со добар квалитет! Не пропуштајте! Најниска Цена! Врвен квалитет! Ако купите во нашата продавница ве молиме двојно проверете ги вашите Сите на вашето Име . Адреса . Број на телефон И Поштенски Код , (руската Федерација купувачи треба да се заврши комплетна примачот), Ако тие се во ред, вие не може да се добие вашиот производ. Нашиот производ слики може да се разликуваат од вистинските бои,може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Тоа е нормален случај.ако верувате дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Време на испорака : ние обезбеди логистика следење на информации. Сепак, поради одредени фактори и регионалните прашања што може да доведе до доцнење на испораката, се надеваме да се биде во можност да се разбере, транзит време е обично 15-35 дена, ве молиме да бидете трпеливи. ако производот се уште е во транзит на испорака, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака. Ве молиме не го отворате од спорот, Ова не се реши можете брзо да го добиете производот.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Berets
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
CNTANG
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Број На Модел На:
R-04
Капи Материјал:
100%памук
Капи Големина:
Една Големина, Прилагодлив
Стил:
Моден BERETS
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Употреба Предмет:
Возење, Партија, Референци, Патува, Плажа,Подарок
Квалитет:
Одлични

Избор на купувачи