.

.

GK7, Десна аглеста scalingTIP КОМПАТИБИЛЕН СО SIRONA SIROAIR

GK7, Десна аглеста scalingTIP КОМПАТИБИЛЕН СО SIRONA SIROAIR

DEN 1152.00 DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно на барање


ОПИС НА ПОГОРЕ ПРОИЗВОДОТ :
ОВОЈ СОВЕТ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ СО SIRONA SIROAIR
ОВОЈ СОВЕТ Е Десна аглеста.Отстранување на калкулус и бактериски plasue на subgingival интерденталните калкулус.
ADVICED РАБОТА НА ВЛАДАТА : СКАЛИРАЊЕ СО ВОДА
ADVICED МОЌ : 1-5
СТЕРИЛИЗАЦИЈА : ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА (135 C ) И ВИСОК ПРИТИСОК (0.21 MPa ДА 0.23 MPa)

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Small
Број На Модел На:
GK7
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
медицински нерѓосувачки челик
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
Функција:
Белење на заби,чистење
Услуга:
добро
Акции:
Yes
време на испорака:
3-8days
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи