.

.

KC3, SIRONA ПРАЗНИНА ПОДГОТОВКА СОВЕТ, ДИЈАМАНТ PLAED

KC3, SIRONA ПРАЗНИНА ПОДГОТОВКА СОВЕТ, ДИЈАМАНТ PLAED

DEN 2116.00 DEN 3023.52

Количина на стоки
Достапно на барање


ОПИС НА ПОГОРЕ ПРОИЗВОДОТ :
ОВОЈ СОВЕТ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ СО SIRONA SIROAIR SCALERS
ОВОЈ СОВЕТ Е ДОЛНАТА ПОЛОВИНА ТОПКАТА ДИЈАМАНТ ПОЗЛАТЕН.Отстрани carious дел на забите occlusal и вратот.
ОВОЈ СОВЕТ Е ПРИРОДЕН ДИЈАМАНТ ПОЗЛАТЕН. ЕФИКАСНА И ИЗДРЖЛИВИ.
ADVICED SCALER РАБОТА НА ВЛАДАТА : СКАЛИРАЊЕ СО ВОДА
ADVICED SCALER МОЌ : 1-5
СТЕРИЛИЗАЦИЈА : ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА (135 C ) И ВИСОК ПРИТИСОК (0.21 MPa ДА 0.23 MPa)

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
KC3
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Small
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
медицински нерѓосувачки челик
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
Функција:
Белење на заби,чистење
Услуга:
добро
Акции:
Yes
време на испорака:
3-8days
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи