.

.

PS1 (SIRONA:4L) Стоматолошки Совет Одговара SIRONA PerioScan, PerioSonic, SIROSONIC/L/TL, SIROSON S/C8/L Scaler Совет 5Pcs/многу

PS1 (SIRONA:4L) Стоматолошки Совет Одговара SIRONA PerioScan, PerioSonic, SIROSONIC/L/TL, SIROSON S/C8/L Scaler Совет 5Pcs/многу

DEN 1596.00 DEN 1679.52

Количина на стоки
Достапно на барање


PS1 (SIRONA : 4 L) Стоматолошки Совет Одговара SIRONA Perio Scan, Perio Sonic, SIROSONIC/L/TL, SIROSON S/C8/L Scaler Совет 5 Pcs/многу
ФУНКЦИЈА :
Отстрани subgingival калкулус.
КОМПАТИБИЛЕН СО :
SIRONA Perio Scan/Perio Sonic/SIROSONIC/L/TL/ SIROSON S/C8/L

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
PS1(SIRONA
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Small
Земја на потекло:
Кина
Квалитет:
Висок
Функција:
Забите Се Чисти
Услуга:
добро
Акции:
Yes
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи