.

.

GK1, (SIRONA:S1), Мултифункционални scaler СОВЕТ КОМПАТИБИЛЕН СО SIRONA SIROAIR

GK1, (SIRONA:S1), Мултифункционални scaler СОВЕТ КОМПАТИБИЛЕН СО SIRONA SIROAIR

DEN 1231.00 DEN 1295.52

Количина на стоки
Достапно на барање


ОПИС НА ПОГОРЕ ПРОИЗВОДОТ :
ОВОЈ СОВЕТ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ СО SIRONA SIROAIR
ОВОЈ СОВЕТ Е ИСТ КАКО и SIRONA SIROSON СОВЕТ S21
ОВОЈ СОВЕТ Е ДА се Отстранат анализа и бактериски lasue на supragingival, subgingival, интерденталните калкулус.
ADVICED РАБОТА НА ВЛАДАТА : СКАЛИРАЊЕ СО ВОДА

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Број На Модел На:
GK1 (SIRONA
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
НЕТО-WT.:
35g
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
медицински нерѓосувачки челик
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
Функција:
Белење на заби,чистење
Услуга:
добро
Акции:
Yes
време на испорака:
3-8days
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи