.

.

3Pcs/многу PS4(SIRONA:4PS) стоматолошки совет Одговара SIRONA PerioScan&PerioSonic Стоматолошки Scaler Совет

3Pcs/многу PS4(SIRONA:4PS) стоматолошки совет Одговара SIRONA PerioScan&PerioSonic Стоматолошки Scaler Совет

DEN 2690.00 DEN 2832.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Обезбедување на квалитет 3 Pcs/многу PS4(SIRONA : 4 PS) Одговара SIRONA Perio Scan&Perio Sonic Стоматолошки Scaler Совет

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
PS4
НЕТО-WT.:
35g
Земја на потекло:
Кина
квалитет:
Висок
Функција:
Забите Се Чисти
Услуга:
добро
Акции:
Yes
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи