.

.

3 ЕЕЗ GK3T,NSK S3, МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ СОВЕТ за ЗЛАТО ,nsk стоматолошки производи НА КОМПЛЕТ NSK ВО ОРАЛНА ХИГИЕНА

3 ЕЕЗ GK3T,NSK S3, МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ СОВЕТ за ЗЛАТО ,nsk стоматолошки производи НА КОМПЛЕТ NSK ВО ОРАЛНА ХИГИЕНА

DEN 1296.00 DEN 2159.52

Количина на стоки
Достапно на барање


ОВОЈ СОВЕТ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ СО ВОЗДУХ SCALERS :
KAVO SONICFLEX/
SIRONA SIROAIR/
KOMET SONIC ЛИНИЈА/
NSK Т-MAX
/W&H Alegra & Proxeo
ОВОЈ СОВЕТ Е ИСТ КАКО и NSK Т-MAX СОВЕТ S3.
ОВОЈ СОВЕТ Е ДА се Отстранат анализа и бактериски lasue на supragingival, subgingival, интерденталните калкулус.
ОВОЈ СОВЕТ Е ТИТАНИУМ ПОЗЛАТЕН, ПОУБАВ, ПОЕФИКАСНО, ПОВЕЌЕ DURALBLE.
ADVICED SCALER РАБОТА НА ВЛАДАТА : СКАЛИРАЊЕ СО ВОДА
ADVICED SCALER МОЌ : 1-5
СТЕРИЛИЗАЦИЈА : ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА (135 C ) И ВИСОК ПРИТИСОК (0.21 MPa ДА 0.23 MPa)

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
GK3T (NSK
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
30g
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
медицински нерѓосувачки челик
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
Функција:
Белење на заби,чистење
Услуга:
добро
Акции:
Yes
време на испорака:
3-8days
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи