.

.

GK4 supragingival скалирање совет стоматолошки производ за SIRONA SIROAIR заби белење на забите опрема стоматолог

GK4 supragingival скалирање совет стоматолошки производ за SIRONA SIROAIR заби белење на забите опрема стоматолог

DEN 1152.00 DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно на барање


ОПИС НА ПОГОРЕ ПРОИЗВОДОТ :
ОВОЈ СОВЕТ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ СО SIRONA SIROAIR SCALERS
ОВОЈ СОВЕТ Е ДА се Отстранат анализа и бактериски plasue на supragingival, вратот на забите и тешко калкулус на забите точка.
ADVICED SCALER РАБОТА НА ВЛАДАТА : СКАЛИРАЊЕ СО ВОДА
ADVICED SCALER МОЌ : 1-5
СТЕРИЛИЗАЦИЈА : ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА (135 C ) И ВИСОК ПРИТИСОК (0.21 MPa ДА 0.23 MPa)

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
GK4
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Small
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
медицински нерѓосувачки челик
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
Функција:
Белење на заби,чистење
Услуга:
добро
Акции:
Yes
време на испорака:
3-8days
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи