.

.

3 ЕЕЗ KC2, NSK Т-MAX ПРАЗНИНА ПОДГОТОВКА СОВЕТ, ДИЈАМАНТ ОБЛОЖЕНИ СОВЕТ ЗА ДЕЦА ПРАЗНИНА SEEL

3 ЕЕЗ KC2, NSK Т-MAX ПРАЗНИНА ПОДГОТОВКА СОВЕТ, ДИЈАМАНТ ОБЛОЖЕНИ СОВЕТ ЗА ДЕЦА ПРАЗНИНА SEEL

DEN 2016.00 DEN 2879.52

Количина на стоки
Достапно на барање


ОВОЈ СОВЕТ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ СО NSK Т-MAX ВОЗДУХ SCALERS
ВОЗДУХОТ SCALERS :
KAVO SONICFLEX/
SIRONA SIROAIR/
KOMET SONIC ЛИНИЈА/
NSK Т-MAX
/W&H Alegra & Proxeo
ОВОЈ СОВЕТ Е ГОРНАТА ПОЛОВИНА ТОПКАТА ДИЈАМАНТ ПОЗЛАТЕН.Отстрани carious дел на забите occlusal и вратот.
ОВОЈ СОВЕТ Е ПРИРОДЕН ДИЈАМАНТ ПОЗЛАТЕН. ЕФИКАСНА И ИЗДРЖЛИВИ.
ADVICED SCALER РАБОТА НА ВЛАДАТА : СКАЛИРАЊЕ СО ВОДА
ADVICED SCALER МОЌ : 1-5

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
KC2
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Small
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
медицински нерѓосувачки челик
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
Функција:
Белење на заби,чистење
Услуга:
добро
Акции:
Yes
време на испорака:
3-8days
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи