.

.

KC2, SIRONA ПРАЗНИНА ПОДГОТОВКА СОВЕТ, ДИЈАМАНТ ПОЗЛАТЕН

KC2, SIRONA ПРАЗНИНА ПОДГОТОВКА СОВЕТ, ДИЈАМАНТ ПОЗЛАТЕН

DEN 1961.00 DEN 2064.00

Количина на стоки
Достапно на барање


ОПИС НА ПОГОРЕ ПРОИЗВОДОТ :
ОВОЈ СОВЕТ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ СО SIRONA SIROAIR SCALERS
ОВОЈ СОВЕТ Е ГОРНАТА ПОЛОВИНА ТОПКАТА ДИЈАМАНТ ПОЗЛАТЕН.Отстрани carious дел на забите occlusal и вратот.
ОВОЈ СОВЕТ Е ПРИРОДЕН ДИЈАМАНТ ПОЗЛАТЕН. ЕФИКАСНА И ИЗДРЖЛИВИ.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
KC2
НЕТО-WT.:
35g
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
медицински нерѓосувачки челик
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
Функција:
Белење на заби,чистење
Услуга:
добро
Акции:
Yes
време на испорака:
3-8days
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи