.

.

3 ЕЕЗ GK4, NSK Т-MAX S2,Supragingival скалирање СОВЕТ ЗА ДОБРО заби скалирање цена И скалирање во стоматолошката DABI

3 ЕЕЗ GK4, NSK Т-MAX S2,Supragingival скалирање СОВЕТ ЗА ДОБРО заби скалирање цена И скалирање во стоматолошката DABI

DEN 1152.00 DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно на барање


ОВОЈ СОВЕТ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ WITHAIR SCALERS :
KAVO SONICFLEX/
SIRONA SIROAIR/
KOMET SONIC ЛИНИЈА/
NSK Т-MAX
/W&H Alegra & Proxeo
ОВОЈ СОВЕТ Е ДА се Отстранат supragingival и вратот анализа и бактериски plasue.
ADVICED SCALER РАБОТА НА ВЛАДАТА : СКАЛИРАЊЕ СО ВОДА
ADVICED SCALER МОЌ : 1-5

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
GK4
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Small
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
медицински нерѓосувачки челик
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
Функција:
Белење на заби,чистење
Услуга:
добро
Акции:
Yes
време на испорака:
3-8days
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи