.

.

3 ЕЕЗ GK1,(NSK:S1), МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ СОВЕТ ЗА NSK Ti-Max AS2000,S970,S970L,S970SL,S970KL

3 ЕЕЗ GK1,(NSK:S1), МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ СОВЕТ ЗА NSK Ti-Max AS2000,S970,S970L,S970SL,S970KL

DEN 1152.00 DEN 1919.52

Количина на стоки
Достапно на барање


ОПИС НА ПОГОРЕ ПРОИЗВОДОТ :
ОВОЈ СОВЕТ Е САМО КОМПАТИБИЛНИ СО NSK Т-MAX ВОЗДУХ
ОВОЈ СОВЕТ Е ИСТ КАКО и NSK Т-MAX СОВЕТ S1.
ОВОЈ СОВЕТ Е ДА се Отстранат анализа и бактериски lasue на supragingival, subgingival, интерденталните калкулус.
ADVICED РАБОТА НА ВЛАДАТА : СКАЛИРАЊЕ СО ВОДА
ADVICED МОЌ : 1-5

Повеќе детали

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
Број На Модел На:
GK1 (NSK
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
НЕТО-WT.:
35g
Земја на потекло:
Кина
Материјал:
медицински нерѓосувачки челик
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
Функција:
Белење на заби,чистење
Услуга:
добро
Акции:
Yes
време на испорака:
3-8days
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Избор на купувачи