.

.

кендис guo! Нови доаѓањето на бебето штракаат бебе играчки и шарени жирафа зебра Зглоб Штракаат+Нога Чорапи 4pcs/многу

кендис guo! Нови доаѓањето на бебето штракаат бебе играчки и шарени жирафа зебра Зглоб Штракаат+Нога Чорапи 4pcs/многу

DEN 338.00 DEN 375.84

Количина на стоки
Достапно на барање


Оригиналната цена $15.6. Сега ??? Оригиналната цена $11.51. Сега ??? Оригиналната цена $14.83. Сега ??? Оригиналната цена $9.98. Сега ??? Оригиналната цена $10.98. Сега ??? Оригиналната цена $20.29. Сега ??? Оригиналната цена $20.38. Сега ??? Оригиналната цена $16.82. Сега ??? Оригиналната цена $12.98. Сега ??? Оригиналната цена $10.97. Сега ???
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo ' s продавница
Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга.
Ви благодарам многу!
Нови доаѓањето на бебето штракаат бебе играчки и шарени жирафа зебра Зглоб Штракаат+Нога Чорапи 4pcs/многу
Материјал : Синтетика
Боја : шарени
погоден за бебе : 0~3 месеци
Количина : 4 различни парчиња, многу (2 зглоб rattles + 2 нога чорапи)
Големина : околу 15cm
Тежина : 0.1 кг
Внимание : тоа е играчка чорапи, без високи потпетици .
оваа серија доаѓа на објектот без ознаки, ве молиме да обрнете внимание~ ви благодарам многу
Внимание : обично ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не поставувајте цел .

Повеќе детали

Пол:
Унисекс
Предупредување:
се грижи
Возраст Опсег:
0-12 Месеци
Карактеристики:
Мека
Димензии:
околу 15cm
Обликот:
Животните
Број На Модел На:
G14040102
Материјал:
Синтетика

Избор на купувачи