.

.

B0004 метал пенкало на топката пенкало ballpoint пенкало Јаглерод Влакна за pen може да се направи вашето Лого за промоција и writting 1000pcs/многу

B0004 метал пенкало на топката пенкало ballpoint пенкало Јаглерод Влакна за pen може да се направи вашето Лого за промоција и writting 1000pcs/многу

DEN 36000.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Име на производ : Метал пенкало на топката точка пенкало Јаглерод Влакна (B0004 )
Боја : сребрена
пенкало големина : 13.6*1.4 cm
Пенкало тежина : 25g
Може да направите за вашето лого.
Материјал : Метал
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Ние прифаќаме ALIPAY / Кредитна Картичка И ВИЗА .Т/T,Western Union. ќе испрати merchandises веднаш штом ќе може да. Ако имате било какви прашања,pls-маил до нас.
Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Превозот и предавање
EMS е нашата склопот на превозот метод. Ние нудиме брод стоки со DHL и ПРОЗОРЦИ.
Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Наплата
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за allfurther такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Повеќе детали

Мастило Боја:
Црна, Сина
Тип:
Ballpoint Пен
Материјал:
Метал
Промотивни Пенкало Тип:
Логото Пен
Употреба:
Промотивни Пен
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Новина:
No
Број На Модел На:
B0004
Тип:
перо
Еко-Пријателски:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи