.

.

60 компјутери/Многу Симпатична ballpoint пенкала Kawaii Канцелариски ballpen трговија на Големо најголемиот дел caneta Новина Канцелариски прибор за училиште материјали 6207

60 компјутери/Многу Симпатична ballpoint пенкала Kawaii Канцелариски ballpen трговија на Големо најголемиот дел caneta Новина Канцелариски прибор за училиште материјали 6207

DEN 691.00 DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно на барање


60 компјутери/Многу Симпатична ballpoint пенкала Kawaii Канцелариски ballpen трговија на Големо најголемиот дел caneta Новина Канцелариски прибор за училиште материјали 6207
Функција :
Инспирација : Kawaii ballpen.
Боја : 6 стил.
Мастило боја : Сина .
Пишување точка : 0.5 mm.
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина 14cm.
Wight : 8g.
Функција : Ballpoint пенкало / Подарок.
Совет : Ова е 60 парчиња/многу , и боја ќе биде Микс . Ако сакате да прилагодено на вашата нарачка, ве молиме да ги преземе со цел и оставете порака за нас. Тоа ќе биде добро пакет, па не се грижи за превозот.
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
· Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.
· Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
· Доаѓа со 5 години производство гаранција;
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.

Повеќе детали

Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
VALIOSOPA
Материјал:
Пластични
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Новина:
Yes
Број На Модел На:
TB6207

Избор на купувачи