.

.

ЦРНА ГОРА Мат сребрена и црна пенкало ballpoint пенкало со Канцелариски училиште/канцелариски материјали caneta пенкало за пишување

ЦРНА ГОРА Мат сребрена и црна пенкало ballpoint пенкало со Канцелариски училиште/канцелариски материјали caneta пенкало за пишување

DEN 111.00 DEN 158.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Број На Модел На:
GH

Избор на купувачи