.

.

Војводата Sapphire Roller Ball Пенкало Со Обичен Подарок Кутија D1008

Војводата Sapphire Roller Ball Пенкало Со Обичен Подарок Кутија D1008

DEN 933.12

Количина на стоки
Достапно на барање


Како да се купи :
1. Ако сакате да се купи еден многу или повеќе, вие само треба да го притиснете копчето "купи тоа сега" botton.
2. Ако сакате да се купи одредено количество, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го промени цената за вас.
3. Ако сакате да купите нешто што ние не се прикаже, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе го покаже тоа на вас како е можно поскоро.
4.За оние земји кои не се freeshipping.Don 't worry, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се потрудиме да ги намали транспортните трошоци.
Нашата карактеристики :
1.Ќе го добиете она што го плаќаат за, ние гарантираме за квалитетот на стоката.
2.Не е важно колку креди ти купи време, ќе се добие истиот квалитет на услуга
3.Ние сме трпеливи и внимателен услуга.Имаме добар по продажба на услуги, ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.
4.Ние се обрне поголемо внимание на испорака на стоката, ние ќе ве потсетам кога стоката ќе се испрати кога стоката да пристигне во својата дестинација.
5.Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете, сакаме да имаме долгорочна соработка со вас.
6.Искрено се надевам дека ние нема само да ви донесе придобивки, но исто така ви донесе добро расположение! Бренд Име : ВОЈВОДАТА Состојба : 100% Сосема Нов Должина : 137mm Дијаметар : Max 11mm Пенкало тежина : 36g Капа : Push - Тип на Касети : меѓународен стандарден Пакет вклучува :
1 X Пен
1 X Обичен Подарок Кутија
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.

Повеќе детали

Мастило Боја:
Црна
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Број На Модел На:
D1008
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Erasable Или Не:
No

Избор на купувачи