.

.

Мало Новина Кармин Пенкало , ученици,' Кармин Топка-точка пен

Мало Новина Кармин Пенкало , ученици,' Кармин Топка-точка пен

DEN 752.00 DEN 835.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Име : Кармин ballpoint пенкало Големина : прибл L 9.8 cm Боја : розова; сина; виолетова; црвена (случаен превозот) Променливи 0.5 mm сина кертриџ
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Испорака време во нашата продавница ќе биде помала од 30 дена, нормално 10-20 дена, Но ажурирање онлајн можеби бавно за да можете да ги пратите, не грижете се и бидете трпеливи, стоката е во транзит.
Иако ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор. Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Ако не го добиете вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да побара од мене да се прошири датумот на породување.Ви благодариме за вашата поддршка.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај.
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Повеќе детали

Мастило Боја:
Сина
боја:
мешана боја
Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични

Избор на купувачи