.

.

Дијамантски Прстен Балони Фолија балон Свадба, Роденден Декорација Балон Вљубените Дијамантски Прстен Балони 77*49cm

Дијамантски Прстен Балони Фолија балон Свадба, Роденден Декорација Балон Вљубените Дијамантски Прстен Балони 77*49cm

DEN 84.00 DEN 93.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Дијамантски Прстен Балони Фолија балон Свадба, Роденден Декорација Балон Вљубените Дијамантски Прстен Балони 77*49cm Информации За наредби За нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.
Објектот карактеристики : 1. Usages : за Партија услуги, Среќен роденден, Фестивал декорација, Играчки за деца, Подароци, Партија декорација, Рекламирање, Прослава, Годишнина, Започнете бизнис, и така натаму. 2. Направени од најлон материјал алуминиумска сфера со металик сјај, боја на униформност. 3.Може да се користи постојано, inflating и deflating погодност. 4.По завршувањето на надувување топката устата малку рамен, топката доаѓа viscose устата автоматски.

Повеќе детали

Обликот Стил:
овална
Повод:
роденден
Број На Модел На:
партија балони
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
WINSTBROK
is_customized:
Yes
Предмет Тип:
Еден
Карактеристики:
Гумени
Големина на:
77*49cm

Избор на купувачи