.

.

Танчерка е Избор Две Тон Памук Капа Ракав Леотар Туту Фустан Девојки Балет Dancewear Дами Рецитал Перформанси Туту Здолништа

Танчерка е Избор Две Тон Памук Капа Ракав Леотар Туту Фустан Девојки Балет Dancewear Дами Рецитал Перформанси Туту Здолништа

DEN 1512.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Почитувани Купувачи
Ако сакате да уживате во некоја добра цена за објектот, ве молиме цел тоа на овој начин : 30 Парчиња на Една Боја, на Еден Дизајн . Ако можете да го направите така, ве молиме e-mail порака или од нас да добие добра цена.
Почитувани Француски Клиенти :
За вашето внимание, ќе мора да се испрати фактура на француски ц.и. ако изберете e-ЕМС како логистичка метод.
Нормално, ние ќе ве контактираме 7 дена подоцна, по стоката се превезува. До тогаш, ве молиме рака во фактурата документ за
Француски ц.и. ПОБРЗО . Инаку, стоката ќе биде вратена назад во Кина.
Во овој случај, ние се плашам дека тоа е тешко за нас да се преземат за враќање превозот цена.
Постои алтернативен метод за да се избегне оваа ситуација. Тоа е за да користите e-Пакет . Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.
Answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе се стави повеќе предмети во количката, превозот цена може да биде двојно. Сепак, кога ќе го поставите цел, превозот цена автоматски ќе се намали/намалена. Ако не сте задоволни со превозот цена, ве молиме контактирајте со нас за да видиме дали можеме да ви понудиме подобра опција!
Памук/Lycra Camisole Леотар Tutus за Девојки и Дами
Опис :
1, Големини Табелата : (Внимание Ве Молам)
Мерењата се за луѓето кои НЕ облека :
2, врвот На боја може да се направи во било која боја од подолу Боја Шема.

Повеќе детали

Големина:
CT, CS, CI, CM, CL, AS, AM, AL, AXL, AXXL
Број На Модел На:
HD2736
Материјал:
Lycra,Spandex,Памук
Бренд Име:
Танчерка е Изборот
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет, Џез,Модерен Танц
Стил:
туту
Материјал:
tulle
Број На Модел На:
Девојки балет dancewear
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Место:
Денс Студиото, Фаза
боја:
Црна,бланко,виолетова,роуз

Избор на купувачи