.

.

Танчерка е Избор Светло Розова Памук/Lycra Camisole Крст-Назад Балет Леотар, Фустан Девојки Танц Облечи Сите Големини

Танчерка е Избор Светло Розова Памук/Lycra Camisole Крст-Назад Балет Леотар, Фустан Девојки Танц Облечи Сите Големини

DEN 1320.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Почитувани Купувачи
Ако сакате да уживате во некоја добра цена за објектот, ве молиме цел тоа на овој начин : 30 Парчиња на Една Боја, на Еден Дизајн . Ако можете да го направите така, ве молиме e-mail порака или од нас да добие добра цена.
Почитувани Француски Клиенти :
За вашето внимание, ќе мора да се испрати фактура на француски ц.и. ако изберете e-ЕМС како логистичка метод.
Нормално, ние ќе ве контактираме 7 дена подоцна, по стоката се превезува. До тогаш, ве молиме рака во фактурата документ за
Француски ц.и. ПОБРЗО . Инаку, стоката ќе биде вратена назад во Кина.
Во овој случај, ние се плашам дека тоа е тешко за нас да се преземат за враќање превозот цена.
Постои алтернативен метод за да се избегне оваа ситуација. Тоа е за да користите e-Пакет . Ние можеме да се подели поголеми пакети во помали пакети.
Answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе се стави повеќе предмети во количката, превозот цена може да биде двојно. Сепак, кога ќе го поставите цел, превозот цена автоматски ќе се намали/намалена. Ако не сте задоволни со превозот цена, ве молиме контактирајте со нас за да видиме дали можеме да ви понудиме подобра опција!
Памук/Lycra Camisole Леотар со Здолништа за Танц за Дами и Девојки
Опис :
1, Големини Табелата : (Внимание Ве Молам)
Мерењата се за луѓето кои НЕ облека :
Децата Здолништа Должина(cm) :
КТ-16; CS-17; CI-17.5; СМ-18; CL-18.

Повеќе детали

Големина:
CT, CS, CI, CM, CL, AS, AM, AL, AXL, AXXL
Број На Модел На:
HD2745
Материјал:
Lycra,Spandex,Памук
Бренд Име:
Танчерка е Изборот
Пол:
Девојки
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет, Џез,Модерен Танц
Место:
Денс Студиото, Фаза,салата
Број На Модел На:
Девојки балет dancewear
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Стил:
Здолниште,фустан
Материјал:
Chiffon,чипка
боја:
Црна,бланко,виолетова,роуз
Функција:
се водат

Избор на купувачи