.

.

Јули Кралот Пред Bifocal Леќа Браник Магла Светилка Собранието случај за Nissan Juke Murano Забелешка NV200 Патрола Сончево Tiida X-trail Руж

Јули Кралот Пред Bifocal Леќа Браник Магла Светилка Собранието случај за Nissan Juke Murano Забелешка NV200 Патрола Сончево Tiida X-trail Руж

DEN 5759.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Автомобил bifocal леќа магла светилка, Предниот браник светла bifocal леќа магла светилка собранието случај за NISSAN JUKE 2010,MURANO 2008 ГОДИНА, ИМАЈТЕ на ум 2006~2009 ЕВРОПСКИ ТИП, NV 200 2010, ПАТРОЛА 2010~НА, СОНЧЕВ 2003 ГОДИНА, СОНЧЕВ 2010 КЛАСИЧЕН, TIIDA 2005~2006 ГОДИНА, X-TRAIL 2007~ON , РУЖ 2011~2012, случај за INFINITI FX45/FX50/FX35/EX35 , оригинални малку lossless инсталација, увезени од Тајван, со висок Квалитет, 1pait/многу, бесплатен превозот!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил Магла Светилка форма ист како нашиот модел пред да нарачате, и остави порака во ред е наведено во моделот и година на вашиот автомобил!
Пл забелешка : овој модел е не вклучувајќи магла крушка светилка!!
Можете да изберете H11 4300 K 35 W КРИЕШЕ Магла светилка Xenon КОМПЛЕТ.
Применливи модели :
GT-215-2030 H/L
1. Случај за Н ISSAN Серија
JUKE 2010-2014
MURANO 2008-2014
ЗАБЕЛЕШКА 2006~2009 ЕВРОПСКИ ТИП,
NV200 2010 година,
ПАТРОЛА 2010~ON,
СОНЧЕВО 2003,
СОНЧЕВО 2010 КЛАСИЧЕН,
TIIDA 2005~2006,
X-TRAIL 2007~НА
РУЖ 2011~2012
2. случај за I. NFINITI FX45/FX50/FX35/EX35
Детали За Производот :
Процесот на инсталација (на пример, во Фокус)
Технички Карактеристики
Посветен автомобил, оригиналниот малку инсталација, одговара токму на фабрика за магла светилка дупки, да ги отстраните оригиналниот завртки одговара на права;
Можете да ја исечете и ниски светла со двојна светлина зрачењето интензитет Bimei оригинални фарови, добро осветлување, светлина тип стандард;
Леќи на камерата може да се користи на фабрика за светилки, леќи 100% водоотпорни, 100% увезени од Тајван;
Европската E-ОБЕЛЕЖЕТЕ ги и САД ТОЧКА за сертификација;
Нормален година гаранција.

Повеќе детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Објектот Тежина:
1kg
Nissan Модел:
Juke
Juke-Година:
2012,2014,2011,2013
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Бренд Име:
Јули Кралот
Име На Модел:
GT-215-2030h/l
Материјал Тип:
стакло + леано железо
Специјални Функции:
bifocal леќа
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Уверение:
ТОЧКА EMARK
Ксенон Светлина Модел:
H11
Леќа:
Вклучени
Автомобил модел:
Случај за NISSAN JUKE MURANO ЗАБЕЛЕШКА NV200 ПАТРОЛА X-TRAIL РУЖ СОНЧЕВО

Избор на купувачи