.

.

Јули Кралот Автомобил Bifocal Леќа Собранието Комплет Случај за Хонда Спогодба Град Граѓански CRV Одговара Џез Ослободени FRV Увид Одисеја Поток итн

Јули Кралот Автомобил Bifocal Леќа Собранието Комплет Случај за Хонда Спогодба Град Граѓански CRV Одговара Џез Ослободени FRV Увид Одисеја Поток итн

DEN 5759.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Автомобил bifocal леќа магла светилка, Предниот браник bifocal леќа магла светилка собранието комплет случај за Хонда Спогодба Град Граѓански CRV Одговара Џез Ослободени FRV Увид Одисеја Поток итн , оригинални малку lossless инсталација, увезени од Тајван, со висок Квалитет, 1pait/многу, бесплатен превозот!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил Магла Светилка форма ист како нашиот модел пред да нарачате, и остави порака во ред е наведено во моделот и година на вашиот автомобил!
Пл забелешка : овој модел е не вклучувајќи магла крушка светилка!!
Можете да изберете H11 4300 K 35 W КРИЕШЕ Магла светилка Xenon КОМПЛЕТ.
Применливи модели : GT-217-2027 H/L Случај за ХОНДА Серија Спогодба 1998-2007 Европски Тип Спогодба 2001-2002 САД Тип Спогодба 2005-2007 САД Тип Граѓански 2001-2004 Граѓански 2006-2011 Бразил Тип Град 2002-2004 Граѓански 2006-2008 4 D САД Тип Граѓански 2000-2003 3 D/5 D Европски Тип Граѓански 2004-2005 3 D/5 D Европски Тип CR-V 2006-2011 се Вклопуваат/Џез 2001 Јапонија Тип/Тајландски Тип се Вклопуваат/Џез 2004-'2006 Европски Тип / Јапонија Тип/Тајландски Тип се Вклопуваат/Џез 2008-'2010 Luxe'ster Одговара 2009 латино-Американски Тип Ослободени 2008~НА FRV 2004 Увид 2010 Одисеја 2005~2009 Поток 2000
Детали За Производот :
Процесот на инсталација (на пример, во Фокус)
Технички Карактеристики
Посветен автомобил, оригиналниот малку инсталација, одговара токму на фабрика за магла светилка дупки, да ги отстраните оригиналниот завртки одговара на права;
Можете да ја исечете и ниски светла со двојна светлина зрачењето интензитет Bimei оригинални фарови, добро осветлување, светлина тип стандард;
Леќи на камерата може да се користи на фабрика за светилки, леќи 100% водоотпорни, 100% увезени од Тајван;
Нормален година гаранција.

Повеќе детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Име На Модел:
GT-217-2027h/l
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Бренд Име:
Јули Кралот
Fit-Година:
2010,2006,2009,2007,2008
Материјал Тип:
стакло + железо
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Хонда Модел:
Одговара
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Специјални Функции:
bifocal леќа
Автомобил модел:
Случај за Хонда Спогодба Град Граѓански CRV Одговара Џез Ослободени FRV Увид Odysse

Избор на купувачи