.

.

Јули Кралот Автомобил Предниот Браник Bifocal Леќа Магла Светилка Собранието случај за Nissan Aprio NP200 Cabstar Забелешка Pixo итн, со висок Квалитет

Јули Кралот Автомобил Предниот Браник Bifocal Леќа Магла Светилка Собранието случај за Nissan Aprio NP200 Cabstar Забелешка Pixo итн, со висок Квалитет

DEN 5759.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Автомобил bifocal леќа магла светилка, предниот браник bifocal леќа магла светилка собранието случај за NISSAN APRIO NP200 CABSTAR ЗАБЕЛЕШКА PIXO итн , оригинални малку lossless инсталација, увезени од Тајван, со висок Квалитет, 1pait/многу, бесплатен превозот!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил Магла Светилка форма ист како нашиот модел пред да нарачате, и остави порака во ред е наведено во моделот и година на вашиот автомобил!
Возилото на компатибилност треба да се користи како водич само, во случаи може да биде повеќе од 1 опција се достапни за некои возила. Ние ги користиме најновите информации обезбедени од страна на дел производители да се направи огласи онолку точни колку што е можно, но ве молиме секогаш проверете ја целосната спецификација пред донесувањето на купувачите, ако сте во било каков сомнеж, тогаш ве молиме контактирајте со нас со вашето возило детали или регистрација на возила број така може да се потврди точниот делови или користење на производот и технички информации и димензиите на крстот референца за да се осигура дека вие сте избирање на точниот дел за вашата апликација.
Пл забелешка : овој модел е не вклучувајќи магла крушка светилка!!
Можете да изберете H11 4300 K 35 W КРИЕШЕ Магла светилка Xenon КОМПЛЕТ.
Применливи модели :
GT-551-2007 H/L
1. Случај на Ford Серија
MONDEO 2013~НА
FUION 2013~2016 година
PICK-UP КУРИР 2006
BANTAM 2006 Јужна Африка тип
ECOSPORT 2013-
FIESTA 2006-2007
2008-
2009 - Тајландски тип
2010 - латино-Американски тип
ФОКУС 2008-2010
2011-
ФОКУС C-MAX 2010-
RANGER 2012 - Таи/Блискиот Исток тип
ТРАНЗИТ 2006-
2.

Повеќе детали

Cabstar-Година:
2011,2015,2008,2013,2012,2014
Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Бренд Име:
Јули Кралот
Nissan Модел:
Cabstar
Материјал Тип:
стакло + леано железо
Специјални Функции:
bifocal леќа
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
GT-551-2007HL
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Уверение:
ТОЧКА EMARK
Ксенон Светлина Модел:
H11
Леќа:
Вклучени
Автомобил модел:
Случај за NISSAN APRIO NP200 CABSTAR ЗАБЕЛЕШКА PIXO

Избор на купувачи