.

.

за KUGA LED Лента У Стил Ангел очи Главата Светилка 2013-2014 Година LD

за KUGA LED Лента У Стил Ангел очи Главата Светилка 2013-2014 Година LD

DEN 28799.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Внимание ве Молам : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. ***Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
1. Стил : LED Глава Светилки.
2. Боја : Црна Домување.
3. Состојба : Нова(само треба да го замени вашиот халоген светлата за полнење).
4. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка 2 ПАРЧИЊА/картон).
5. Надградите вашиот возило со racing изглед.
6. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
7. Директна замена.
8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
1. Сите овие главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобил.
Тоа е лесно да се инсталира. Тоа е игра и приклучокот.
2. Сите овие главата светилки ние го носат во моментов се инсталирани со Халоген сијалица во неговата висока зрак; И таму не е сијалица во својата ниска зрак, или затоа што производителот ги остава дека опции за купувачи.

Повеќе детали

Материјал Тип:
PC
Година:
2013-2014 година
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Тежина:
14kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
SuperTuning
Напон:
12V
Име На Модел:
за KUGA
Автомобил Производител:
Ford
Специјални Функции:
LED

Избор на купувачи