.

.

Пред Магла Светлина За Полнење За Хонда Спогодба Купе 2008-2011

Пред Магла Светлина За Полнење За Хонда Спогодба Купе 2008-2011

DEN 5606.00 DEN 7008.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на рефлектор магла светлина за полнење за Хонда Спогодба Купе 2008 - 2011 Цени за две стаклена леќа светла за магла со светилки, за да се префрлате прекинувач и жици Професионална инсталација е препорачувам

Повеќе детали

Име На Модел:
ALEVT11719
Автомобил Производител:
Хонда
Извор На Светлина:
халоген
Материјал Тип:
*
Напон:
12V
Автомобил модел:
Спогодба
Година:
2008-2011
Специјални Функции:
*
Тип На Објект:
Светла За Магла
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Wattage:
*
Место на Потекло:
Кина
Температура На Боја:
2100
Wattage:
1

Избор на купувачи