.

.

Јули Кралот Автомобил Bifocal Леќа Магла Светилка, Предниот Браник Магла Светилка Собранието Случај за Lexus RX 2009~, Е 2009~, КТ 2011~

Јули Кралот Автомобил Bifocal Леќа Магла Светилка, Предниот Браник Магла Светилка Собранието Случај за Lexus RX 2009~, Е 2009~, КТ 2011~

DEN 5759.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Автомобил bifocal леќа магла светилка, Предниот браник bifocal леќа магла светилка собранието случај за Lexus RX Е КТ серија , оригинални малку lossless инсталација, увезени од Тајван, со висок Квалитет, 1ait/многу, бесплатен превозот!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил Магла Светилка форма ист како нашиот модел пред да нарачате, и остави порака во ред е наведено во моделот и година на вашиот автомобил!
Возилото на компатибилност треба да се користи како водич само, во случаи може да биде повеќе од 1 опција се достапни за некои возила. Ние ги користиме најновите информации обезбедени од страна на дел производители да се направи огласи онолку точни колку што е можно, но ве молиме секогаш проверете ја целосната спецификација пред донесувањето на купувачите, ако сте во било каков сомнеж, тогаш ве молиме контактирајте со нас со вашето возило детали или регистрација на возила број така може да се потврди точниот делови или користење на производот и технички информации и димензиите на крстот референца за да се осигура дека вие сте избирање на точниот дел за вашата апликација.
Пл забелешка : овој модел е не вклучувајќи магла крушка светилка!!
Можете да изберете H11 4300 K 35 W КРИЕШЕ Магла светилка Xenon КОМПЛЕТ.
Применливи модели :
GT-212-2052 H/L
1. случај за Тојота серија
Prado 2009 ~ НА
Previa 2006 ~ НА
ALPHARD 2012 ~ НА
САКААТ 2007 ~ НА
Highlander 2009 - 2011 2014+
Camry 2011 ~ НА
Yaris 2005 ~ НА
E'Z 2011 ~ НА
RAV4 2009 ~ НА
Круна 2012 ~ НА
Е корола 2007 ~ НА
Land Cruiser 2012 ~ НА
Prius 2006 ~ НА
Reiz 2010 ~ НА
Vios 2010 ~ НА
2.

Повеќе детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
8.5inch
IS250-Година:
2011,2012,2009,2010,2013,2015,2014
Бренд Име:
Јули Кралот
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Lexus Модел:
IS250
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
GT-212-2052H/L
Материјал Тип:
стакло + леано железо
Специјални Функции:
bifocal леќа
Уверение:
ТОЧКА EMARK
Ксенон Светлина Модел:
H11
Леќа:
Вклучени
Автомобил модел:
Случај за LEXUS RX Е КТ

Избор на купувачи