.

.

За ФОЛКСВАГЕН Passat b6 Switch EPB Електронска Паркинг Сопирачка Switch Копчето За ФОЛКСВАГЕН Passat R36 B6 C6 CC 3c0 927 225 c

За ФОЛКСВАГЕН Passat b6 Switch EPB Електронска Паркинг Сопирачка Switch Копчето За ФОЛКСВАГЕН Passat R36 B6 C6 CC 3c0 927 225 c

DEN 209.00 DEN 220.32

Количина на стоки
Достапно на барање

За "ФОЛКСВАГЕН" Passat b6 Switch EPB Електронска Паркинг Сопирачка Switch Копчето За "ФОЛКСВАГЕН" Passat R36 B6 C6 CC 3c0 927 225 c
Топло Совети :
Ве молиме Проверете ја вашата стариот дел број пред купување .
Имаме две тип шема, Ние ќе ја испрати на парцела од случајно
Карактеристики :
Материјал : ABS
Боја : Црна
Големина : Како се покаже слика
Дел Производителот Број : 3 C0 927 225 C
Другиот Дел Број : 3 C0927225 C / 3 C0 927 225 B
Fitment :
За Passat R36 2005 - 2011
За Passat CC 2008 - 2011
Пакетот вклучува :
1 x рачната сопирачка Switch Копчето
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuites и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ.
2.Ние брод на сите наредби како"подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
3.Објектот се постигне повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена,Hoever,Испорака tine дестинација зависи и од други фактори,тоа може да трае до 30 дена.
4.Ние не сме responsiable за данок на вашата земја.
1.Целосна Наплата ако производот не е примен во гарантиран рок на испорака.
2.Врати било каков производ,само оние кои се во совршена состојба.

Повеќе детали

Година:
2008-2016
Бренд Име:
FISHBERG
Тип На Објект:
Прекинувачи
Име На Модел:
паркинг сопирачка switch За фолксваген
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Должина:
5inch
Специјални Функции:
Електронски
Фолксваген Модел:
Passat CC
Објектот Дијаметар:
1.5inch
Passat CC-Година:
2010
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
2.2inch
Објектот Ширина:
2.2inch
Објектот Тежина:
0.025kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
паркинг сопирачка switch За фолксваген:
паркинг сопирачка копчето
рачната сопирачка копчето:
рачната сопирачка switch за passat б6
За фолксваген passat b6 префрлате:
фолксваген паркинг сопирачка switch 3c0 927 225 c

Избор на купувачи