.

.

9.2X15CM БУВ СИМБОЛ Прекрасна Винил Decals Автомобил Налепници Мотоцикл Автомобил-стил, S6-2021

9.2X15CM БУВ СИМБОЛ Прекрасна Винил Decals Автомобил Налепници Мотоцикл Автомобил-стил, S6-2021

DEN 57.00 DEN 95.04

Количина на стоки
Достапно на барање


9.2 X15 CM БУВ СИМБОЛ Прекрасна Винил Decals Автомобил Налепници Мотоцикл Автомобил-стил, S6-2021
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба .

Повеќе детали

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
9.2cm
Име На Модел:
S6-2021
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
15cm
дизајн:
Животните
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
Црна СРЕБРО.
Налепница:
автомобил налепница

Избор на купувачи