.

.

6.2 инчен Android Автомобил GPS Навигација за VOLVO XC60 Автомобил Видео Плеер Поддржува WiFi Интелигентни мобилен телефон Огледало-линк

6.2 инчен Android Автомобил GPS Навигација за VOLVO XC60 Автомобил Видео Плеер Поддржува WiFi Интелигентни мобилен телефон Огледало-линк

DEN 15048.00 DEN 15840.00

Количина на стоки
Достапно на барање


За GPS,ве молиме посетете ја страницата на ПРАШАЊА и одговори во прв план.
Ве молиме да не контактирате ако имате било какви други прашања.Ви благодариме. 6.2 инчен Android Capacitance Екран на Допир за Автомобил Медиа Плеер за VOLVO XC60 GPS Навигација Bluetooth Видео плеер Поддржува Wi Fi паметен Телефон Огледало-линк со 16 G USB
Систем : Android 4.4 екран на Допир : Capacitance Екран ПРОЦЕСОРОТ : 1.6 GHz Nand Флеш Меморија : 16 GB RAM меморија : DDR3 1 G Резолуција : 800*480 Поддршка паметен Телефон Огледало-линк Bluetooth со A2 DP(Bluetooth Музика) Поддршка Андроид Стан Built-in GPS Навигација Поддршка Жариште Wifi Споделување Задржи Оригиналната Автомобил Радио Тјунер FM/AM
>>Забелешка :
1.Ве молиме проверете автомобил Табла пред купување, Истиот(Достапно),Различни (Unavilable).
2.Pls имајте на ум дека! Во спротивно не можат да се користат по купувањето, ние нема да бидеме одговорни за тоа.
3.Ако не можете да потврдите тоа,pls направете ја фотографијата за нас за да ја проверите.
>>Опција Додаток
>>Функции : * се Задржи оригиналната Радио/CD сите функција на автомобилот * Капацитивни екран на Допир (800 x 480 пиксели) * Вграден Bluetooth со A2 DP,поддржува рацете слободни Пуштате музика преку Bluetooth * Вграден GPS навигација * Вграден Wi Fi * Поддршка паметен Телефон Огледало-link * Обратен камерата на текст * Возило Автомобил DVR Рекордер Камера * Работна Температура : -25 C да 85 C >> Не destory автомобил оригиналното CD. Само додадете навигација,bluetooth, видео репродукцијата,USB,rearview камера,гуми притисок монитор систем, автомобил возење видео рекордер,паркинг сензор,дигитални ТВ и др.

Повеќе детали

OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Руски,Кинески (Традиционалните),Германски,Англиски
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4
Volvo Модел:
XC60
XC60-Година:
2013,2010,2014,2011,2012
Din:
Двојно Din
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,MP3 Плеери,Вграден GPS
Од Моќ:
45w
Материјал Тип:
ABS
Резолуција:
800*480
Бренд Име:
LeeSpring
Напон:
12V
Макс Надворешна Меморија:
16g
Интерфејс:
ISO
RAM меморија:
1G
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Име На Модел:
609
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција,Вградениот Звучник/Микрофон
Објектот Големина:
34*28*21cm
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Големина На Дисплеј:
6.2
ROM:
2G

Избор на купувачи